Головна Інтерв'ю Ювілей українського товариства сліпих відбувся у Жовківському Народному домі

Ювілей українського товариства сліпих відбувся у Жовківському Народному домі

172
0

Ювілей українського товариства сліпих зібрав нещодавно у Жовківському Народному домі людей з інвалідністю зі зору на урочисті збори. Із вступним словом виступила Оксана Городович — голова Червоноградської МПО УТОС, оскільки інваліди Жовківського району є складовою частиною саме цієї організації. У виступі голови прозвучала коротка інформація про історію утворення УТОСу, про структуру його діяльності та програму дій на наступні роки.

Надія Березюк проінформувала присутніх про досягнення Червоноградської організації, відмітивши при цьому добрі справи, а також наголосила, що докладатимуть зусиль для збереження організації. На зборах були присутні представники районної влади — голова Жовківської районної ради Роман Горбань, заступник голови Жовківської РДА Юрій Дубневич та головний спеціаліст відділу обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці Жовківського управління соціального захисту населення та праці Дарія Демчишин, які, вітаючи УТОСівців, наголосили на проведеній роботі зі інвалідами, а також вручили нагороди активним членам Жовківського УТОСу.

Прикрасив святковість заходу концерт, створений на замовлення самих інвалідів. В пісенно-художній програмі взяли участь дует у складі Надії та Ігоря Сковронів, гурт «Галичани», Наталія Полоцька, хореографічний гурт із с. Гряди «Айседора» (худ. керівник Христина Сенько), знана поетеса Валентина Деркач, Василь Кордоба і вихованці Жовківського центру творчості (кер. Анатолій Щурик).

Яніна ТАРАСІВ.