Головна Особистості Професія лікаря – це покликання душі і серця

Професія лікаря – це покликання душі і серця

524
0

Серед безлічі професій є такі, навики до яких можна здобути у процесі роботи, або й ті, які не потребують особливих вивчень. Але багатьом із них притаманне «покликання душі і серця». Однією із таких, актуальних у всі часи, є професія лікаря. Традиційно це свято у нас відзначають у третю неділю червня.

Нещодавно вагома подія відбулась у Лавриківській лікарській амбулаторії загальної практики сімейної медицини — відкрито стоматологічний кабінет. Для лавриківців, а також жителів навколишніх сіл — це досить суттєва допомога, адже дітям, а також людям старшого віку не зовсім зручно добиратись в інші населені пункти, щоб відвідати стоматолога. Завдячують вони у цьому головному лікарю амбулаторії Володимиру Стельмаху. Власними зусиллями Володимир Михайлович облаштував новий кабінет, де тепер приймає пацієнтів (за сумісництвом — він і стоматолог).

Минулого року Володимир Стельмах закінчив Львівський медичний університет імені Данила Галицького. Проходив інтернатуру у Жовківській центральній районній лікарні. І, незважаючи на молодий вік, уже близько року очолює Лавриківську амбулаторію. Як зізнається пан Володимир, його зустріли дуже добре, колеги допомагали освоїтись, хоча й хвилювання перед таким важливим кроком були. Слід зазначити, що саме у Лаврикові довгий час працював батько пана Володимира — Михайло Володимирович, який завжди вмів допомогти та дати слушну пораду.

— У нас родина медиків, тож я мав можливість у кого вчитись та спостерігати за лікувальним процесом, — розповідає Володимир Михайлович. — Щодо вибору майбутнього фаху, то інші варіанти, окрім цієї професії, і не розглядали. Скільки себе пам’ятаю, завжди хотів стати лікарем. Мій молодший брат також закінчує медичний університет, за спеціальністю — “лікувальна справа”.

Колеги пана Володимира Любов Жук та Марія Семочко в один голос твердять про «золоті руки» їхнього керівника. Хороші відгуки чути і від равчан, які вже неодноразово особисто переконались у вправності стоматолога.  Як бачимо, внутрішнє покликання, а також велике бажання дають змогу дійти до поставленої мети. І найкраща дяка цьому — теплі слова пацієнтів. Попри молодий вік, Володимир Стельмах уже не раз чує про вдячність, скромно відводячи погляд, каже: «Це моя робота».
Уляна КОПОТЬ.

На світлині: Василь Мавдрик на прийомі у Володимира Стельмаха.