Головна Історія За 260 тисяч гривень в Жовківській школі переобладнали кабінет історії

За 260 тисяч гривень в Жовківській школі переобладнали кабінет історії

922
0

Переобладнали кабінет історії

Кабінет історії Жовківської загальноосвітньої школи № 1 І-ІІІ ступенів відремонтували та облаштували новими меблями. Це стало можливим завдяки участі навчального закладу в освітньому проєкті від Асоціації «Єврорегіон Карпати-Україна» «Схід і Захід разом: будуємо довіру зі шкільної парти». Також його спільно реалізують Міністерство освіти і науки України, Львівська обласна державна адміністрація, Луганська обласна державна адміністрація — обласна військово-цивільна адміністрація та Обласна асоціація місцевих рад «Ради Львівщини».

У межах цього конкурсу впродовж останніх двох років учителі Жовківської ЗОШ брали участь у проведенні двосторонніх зустрічей між педагогічними працівниками шкіл Львівської та Луганської областей.

Основною метою цих обмінів був розвиток співробітництва між регіонами Східної та Західної України в освітній сфері через формування цінностей учнівської молоді на засадах загальноукраїнської ідентичності та патріотизму.

Серед ключових заходів проєкту було передбачено проведення ремонтів у тридцяти профільних класах гуманітарного спрямування пілотних середніх шкіл (по 15 у Луганській та Львівській областях).

Так, у Жовківській загальноосвітній школі № 1 було виконано поточний ремонт кабінету історії із заміною дверей та підлоги, встановлено енергоощадні вікна, придбано парти і стільці для учнів, шафи для класної кімнати, мультимедійний інтерактивний комплес, демонстраційні стенди та стенди з історії України. Для цього, відповідно до проєкту, навчальному закладу було виділено майже 260 тис. гривень.

Наш кореспондент