Головна Герої Оголошено районний конкурс дитячого малюнку, приурочений до Дня Матері

Оголошено районний конкурс дитячого малюнку, приурочений до Дня Матері

291
0

КП «Редакція газети «Відродження»

Жовківський центр дитячої та юнацької творчості

Оголошують  районний конкурс

дитячого малюнку на тему:

 «Все починається із мами», приурочений до Дня Матері

Мета конкурсу: популяризація сімейних цінностей: виховання у дітей поваги до своїх батьків, до старших за віком, до сімейних; родинних та народних традицій; виявлення творчо-обдарованої  учнівської  молоді та сприяння розкриттю її  таланту.

Конкурс дитячих малюнків проводиться в один етап в період

з 15 березня 2014 р.  до 25 квітня 2014 р.

Учасниками конкурсу є діти віком до 17 років включно за номінаціями:

від 7 до 10 років;

від 11 до 14 років;

від 15 до 17 років.

У кожній номінації журі, обране оргкомітетом від організаторів, визначає переможців, які займають відповідно І, ІІ, ІІІ місце.

Малюнки подаються на аркуші паперу форматом А3, техніка виконання – живопис. На звороті  малюнка зазначається така інформація: прізвище, ім’я, вік виконавця; назва та адреса навчального закладу, клас (гурток).

Організатори  мають право організувати цифрову фотозйомку авторських робіт для подальшої публікації їх у засобах масової інформації з метою реклами та пропагації високих патріотичних ідей проведення конкурсу, приуроченого святкуванню Дня Матері.

Оцінка творчих робіт здійснюється за такими критеріями: відпо-відність роботи темі конкурсу та віковій категорії дитини; творче й оригінальне рішення композиції в розкритті обраної теми, присвяченої Дню Матері;  якісний рівень виконання роботи.

Переможці нагороджуються дипломами  та пам’ятними призами. Орга-нізаторам і спонсорам надається право відзначити призами окремих учасників.

Визначення і нагородження переможців буде проведено  до 11 травня 2014 р.

Роботи приймаються за адресою: м. Жовква, вул.  Львівська, 40. КП «Редакція газети «Відродження» або м. Жовква, вул. Степана Бандери, 1 Жовківський центр дитячої та юнацької творчості.