Головна Герої Важка це праця — захищати мир!

Важка це праця — захищати мир!

289
0

Багато наших земляків знаходяться у лавах Збройних Сил України. Вони залишили свої домівки і наш квітучий Розточанський край, щоб захищати Україну, її волю, її незалежність. Багато із них пішли на війну добровольцями. Їм болить те, що розривають на шматки нашу землю, і ми віримо, що вони відстоять цілісність нашої держави, її волю, її пісню, золоті жита і мир. Нам є що захищати, нам є що берегти! І цей святий обов’язок виконують військові незалежної України.

На запрошення голови Жовківської районної ради Романа Горбаня до нашої історичної та багатої на пам’ятки архітектури Жовкви завітали воїни-атовці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади.
Ігор Угніч (помічник командира), Володимир Юсипович (заступник командира батареї по роботі з особовим складом) та Олександр Кліщ (головний сержант десантно-штурмової роти) разом із очільником районного самоврядування Романом Васильовичем, методистом відділу освіти Жовківської РДА Вікторією Селіверстовою побували на уроках із військово-патріотичного, національного виховання в Жовківських ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 і № 3.

Наші герої охоче виступали пе-ред присутніми та розповідали про досвід, який отримали під час служби. Більшість хлопців головним здобутком назвала вміння цінувати життя та справжніх вірних друзів. Зауважили, що війна змінює світогляд, змушує по-іншому оцінювати ті проблеми, які супроводжують наше мирне життя. А ще вони розповіли про героїзм та втрати молодих бійців, своїх побратимів, про визволені від сепаратистів міста та села, визначні місця східної України. Гості щиро ділилися тим, що найбільше закарбувалося в душі. Хоча було видно, як важко згадувати товаришів, які загинули, і події, які багато в чому змінили не тільки погляди на життя, а й на важливість таких загальнолюдських цінностей і рис, як доброта, співчуття, самопожертва.

Ця зустріч нікого не залишила байдужим. Саме такі діалоги формують у дітях патріотичне почуття, виховують громадянина-патріота, який володіє глибоким розумінням громадянського обов’язку, готовий у будь-який час стати на захист своєї Батьківщини.
На згадку про перебування воїнів-атовців у Жовкві голова Жовківської районної ради Роман Горбань і заступник голови Алла Жук вручили їм пам’ятні книги про Жовкву (на світлині).

Зоряна ГУМНИЦЬКА.