Головна Герої Увічнення відваги і героїзму

Увічнення відваги і героїзму

192
0

Уже рік віддаляє нас від страшної трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі, що забрала життя трьох жовківських рятувальників Андрія Вненкевича, Юрія Рудого, Богдана Юнка. Ці молоді люди загинули, приборкуючи пожежу, їх накрила сміттєва лавина.

Минулої п’ятниці у Жовкві відкрито пам’ятний знак пожежним рятувальникам, що загинули 30 травня 2016 року на Грибовицькому сміттєзвалищі. Зі сумом і скорботою зібралися рідні полеглих, представники обласної і районної влад, друзі і побратими, молоді курсанти, жовків’яни. Церемонія розпочалася з виконання національного гімну України.

Відкритий пам’ятний знак освятив о. Володимир. Дружини, діточки, батьки загиблих, влада, друзі поклали вінки і квіти до пам’ятника, запалили свічки, вшанували  пам’ять загиблих рятувальників.

Заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Оксана Стоколос-Ворончук, заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк, начальник Головного управління ДСНС України у Львівській області Сергій Дмитровський, голова Жовківської районної державної адміністрації Надія Щур висловили співчуття рідним загиблих рятувальників, відзначили проявлені героїзм та мужність пожежників. Нехай освячений пам’ятний знак буде даниною шани  полеглих героїв та гордості родини, дітей за своїх батьків.

Зі сльозами на очах говорив батько Андрія Вненкевича Микола Федорович, висловлюючи щиру подяку усім, хто долучився до встановлення пам’ятного знаку. Від імені родин загиблих рятувальників він подякував міській, районній, обласній владам за моральну і матеріальну підтримку.

Нехай Господь береже душі наших хлопців-героїв! Ми завжди пам’ятатимемо героїзм і відвагу жовківських рятувальників!

Уляна ЛАЩІВСЬКА.