Головна Герої Ви тільки знайте, браття, ми за вас молились…

Ви тільки знайте, браття, ми за вас молились…

501
0

Майдан став символом боротьби, символом утвердження прагнень до євро-пейських цінностей у споконвічно європейській державі. І за цю боротьбу, за нашу з вами свободу й оновлення країни заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі. І більшість із них – молоді, сильні. В Деревнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся вечір-реквієм, присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Під час заходу учасники згадали тих, хто боровся за волю, хто вистояв на Майдані, тих, хто білими журавлями відлетів у небо і склав Небесну Сотню.

У заході взяли участь учні старших класів, які читали поезію про Майдан, Небесну Сотню, про теперішні події на сході України. У виконанні педагога-організатора Мар’яна Луцка прозвучала пісня «Біля тополі». Також присутні мали змогу послухати пісні у виконанні Соломії Колачник «На могилі калина схилилась», Марії Сабан «Мамо, не плач», Василини Солтис «Донечка України». Вокальний ансамбль (керівник Наталія Шиян) виконав пісню «Помилуй, Господи».

Священнослужитель Богдан Горінецький подякував Мар’яну Луцко за майстерно підготовлений захід і всім, хто взяв у ньому участь, наголосивши, що непроста доля нашої України, адже в боротьбі за незалежність заплачено велику ціну – життя.

На завершення дійства учні 3-го класу (керівник Зоряна Домальчук) провели флешмоб на підтримку миру в Україні.

Ми сьогодні в скорботі й з великою вдячністю згадуємо Героїв світлої пам’яті Небесної Сотні, котрі відтепер постійно споглядатимуть за нами, за нашими вчинками.

Мирослава МАНДРИК,

завідувач НД с. Деревні.