Головна Коротко Буде створено колегію Рава-Руської міської ради

Буде створено колегію Рава-Руської міської ради

266
0

Фракція ВО «Свобода» у Рава-Руській міській раді виступила з ініціативою створення колегії ради, яка стане дорадчо-погоджувальним колегіальним органом, що формується для попереднього розгляду порядку денного пленарного засідання і узгодження організаційних питань роботи ради. До складу колегії мають увійти міський голова, секретар ради, керівники депутатських фракцій та голови постійних комісій.

Ради різних рівнів практикують попередній розгляд питань, які пропонують до порядку денного сесії. До прикладу, в районній чи обласній раді такий орган – президія, у місцевих радах – колегія.

Засідання колегії відбуваються напередодні пленарного засідання ради. Саме на колегії представники фракцій та депутатських груп формують порядок денний, вносять важливі пропозиції та, найважливіше, мають можливість вивчити зміст питань, які виносять на розгляд сесії. Завдяки попередньому розгляду та обговоренню можна уникнути конфліктних ситуацій під час сесії.

Зважаючи, що у міській раді буде створено колегію, депутати від партії «Захисники Вітчизни» захотіли мати власне представництво у цьому органі. Проте члени згаданої політичної сили не змогли би реалізувати цього права, оскільки донедавна вони входили до складу фракції ВО «Свобода». Відбулася нарада фракції, на якій було спільно вирішено, що троє депутатів від партії «Захисники Вітчизни» вийдуть зі складу фракції ВО «Свобода» та створять власну депутатську групу. Це дозволить їм самодостатньо представляти власну політичну силу на засіданнях колегії ради.

Марія ІВАНЕЦЬ