Головна Коротко Депутат Верховної Ради України запевнив у сприянні

Депутат Верховної Ради України запевнив у сприянні

202
0

Днями у Жовкві провів особистий прийом громадян депутат Верховної Ради України Володимир Парасюк. Окрім мешканців міста, побували на прийомі жителі навколишніх сіл.

Ще задовго до зустрічі у холі Жовківської районної ради зібралося чимало охочих потрапити на прийом до депутата-мажоритарника. Заздалегідь було складено список. Усі, хто записався, почергово заходили в кабінет зі своїми зверненнями. Прийом мав тривати з 10 до 12 години, але охочих виявилося більше, ніж очікував сам нардеп, тому тривав майже до 15.00.

Кожен зі звертаючих плекав надію на вирішення свого проблемного питання, тому очікував до кінця. Звернення були найрізноманітнішими: від освіти до медицини, від пенсійного забезпечення до встановлення комунікацій, від діяльності органів місцевого самоврядування до корупції тощо. Наприклад, пан Володимир зі Жовкви просив посприяти у питанні пенсійного забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб; пан Іван звертався із проблемою щодо каналізаційних мереж на вул. Лесі Українки; панянки Уляна і Галина — щодо встановлення трансформатора в кварталі забудови біля с. Сопошина (на нього жителі очікують 11 років); пан Сергій — щодо корупції у міській раді, суді, прокуратурі тощо. А ще голова оргкомітету зі спорудження пам’ятника Т. Шевченку в м. Жовкві теж просив підтримки з боку нардепа.
Володимир Зіновійович разом зі своєю командою кожного з 26-ти вислухав і запевнив, що те, що в його компетенції — посприяє у вирішенні, щодо інших питань — скерував у відповідні органи. У другій половині дня прийом відбувся і в м. Раві-Руській.

Наш кореспондент.