Головна Коротко Мер Жовкви “присвоїв” вулицю, на якій проживає, обмеживши проїзд через неї бетонними...

Мер Жовкви “присвоїв” вулицю, на якій проживає, обмеживши проїзд через неї бетонними блоками

217
0

Усе почалося з того, що вулиця Володимира Великого в Жовкві, на якій проживають місцеві високопосадовці, образно кажучи, вийшла з ладу. Стан покриття бажав кращого, і постало питання, як вийти із ситуації, адже коштів у міській казні для ремонту не було.

Мешканці вулиці вирішили полагодити цей відтинок шляху власним коштом. Втім благородну справу «прикрасили» не зовсім законними діями. Аби не заважати ремонтним роботам, в’їзд із вулиці Пільної загородили бетонними блоками?!

Відтоді минуло майже два роки, полагоджена дорога зараз вже знову потребує ремонтного втручання, а блоки ніхто прибирати, схоже, не збирається. На адресу міської та районної рад написані скарги мешканців вулиці Пільної; було навіть рішення виконавчого комітету Жовківської міськради про вжиття заходів щодо розгородження вулиці Володимира Великого, датоване ще 20-м грудня 2012 року, а віз і нині там.

На жаль, коментар міського голови, що, до речі, проживає на цій вулиці, нам, через перебування останнього у  відпустці, отримати не вдалося.

Тож, доки терпіти жовківцям незручності, не кажучи вже про порушення у зв’язку з обмеженням руху спецтехніки, можна тільки гадати. Зрештою, може цим питанням вже пора зайнятися відповідним органам?..

Тарас НЕВГАМОВНИЙ.