Головна Коротко Надали руку допомоги

Надали руку допомоги

285
0

У понеділок, 27 лютого, перший заступник голови РДА Любов Дунець провела нараду та позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, на якому розглянуто проблемне питання щодо термінового ремонту даху Великодорошівської школи, який було зірвано внаслідок сильних поривів вітру вночі з п’ятниці на суботу минулого тижня.

На засідання прибули члени комісії, керівник відділу освіти РДА Михайло Коваль, завідувач сектору з питань цивільного захисту Наталія Козаченко, а також керівник ПП «Либідь» Іван Гнідець (його фірма виступатиме підрядником ремонтних робіт).

Любов Дунець довела до відома присутніх, що стихією пошкоджено 220 м2 даху, частина зірваної вітром бляхи є вже не придатною для використання. Потрібно придбати 10,9 м3 пиломатеріалів (дошки обрізної, крокв та рейок), кольорового металопрофілю, а також сталі листової гладкої для окуття.

Загалом вартість робіт і матеріалів складає 143 тис. грн., 80 тис. грн. виділила Великодорошівська сільська рада.

На прохання першого заступника голови РДА зголосилися допомогти деревиною представники Магерівського та Рава-Руського держлісгоспів. Усі члени комісії висловили подяку щедрим меценатам.

Надія Байбула.