Головна Коротко Несем нашу славу Кобзареві

Несем нашу славу Кобзареві

314
0

Навесні, коли тануть сніги,

І на рясті просяє веселка,

Повні сил і снаги

Ми вшановуєм пам’ять Шевченка.

Березень – це чудовий період, якому радіють і природа, і люди. Саме в цю весняну пору вже традиційно у нашій школі вшановують Великого Кобзаря. Захід під назвою «Несем нашу славу Кобзареві» проходив у Народному домі села Кунина.

Вшанування пам’яті розпочалося панахидою, яку відправив отець Андрій Правець. Опісля слово взяли учні школи. Свято відкрили ведучі – учениці 9 класу Вікторія Стецишин та Божена Гой, зі словами великої любові до Кобзаря звернулися учні 6 класу Любомир Близнак і Софія Герус. Учні 2,3 і 4 класів також величали поета віршами. Виступ супроводжували пісні у виконанні ансамблю дівчат 8 і 9 класів: Насті Бобик, Кароліни Федюк, Соломії Сало, Вікторії Стецишин, Божени Гой, Ірини Чалої. Це «Не на шовкових пелюшках», «Така її доля», «На високій дуже кручі», «Шевченкові рядки». Про долю дівчини – сироти глядачі дізнались, переглянувши інсценізацію поеми Тараса Шевченка «Сотник» у виконанні Анастасії Бобик, Василя Чапляка, Василя Марціна, Соломії Сало, Кароліни Федюк. Душевно і водночас емоційно лунали слова із Шевченкової «Тополі» у  виконанні дівчат 8 і 9 класів, зворушливо зіграв свою роль і учень 7 класу Василь Чапляк.

На завершення свята Анастасія Бобик прочитала вірш «Героям України». Продовжуючи тему страдницької долі сучасної України і віри в її щасливе майбутнє, лунає пісня «Балада про Україну», яка стала завершальним акордом свята.

Наш кореспондент.