Головна Коротко Цьогорічну весняну толоку погода зустріла своїми примхами

Цьогорічну весняну толоку погода зустріла своїми примхами

245
0

В цей день  то світило сонечко, то падав дощ, однак жовківчани порались біля своїх осель, незважаючи на негоду. У день проведення весняної толоки працівники апарату, управлінь, відділів та служб Жовківської райдержадміністрації на чолі з першим заступником голови РДА Надією Щур також взялися до роботи. Таку акцію щороку проводять у рамках місячника озеленення, прибирання та благоустрою в Жовківському районі. Ми ж добре усі розуміємо, що охайність та впорядкованість — це частинка нашого вкладу у красу міста, села тощо.

Зокрема, слід зазначити, що працівники виконавчої гілки влади навели порядок у місцевому парку.

Значну роботу із прибирання та озеленення населених пунктів провели також працівники держустанов, медичних, культосвітніх закладів, органів місцевого самоврядування.

Не оминаємо увагою й толоку, що відбулася 4 квітня у парку Жовківського замку за участю активістів Львівської обласної федерації спортивного туризму та організаційного комітету з підготовки до Євротижня велотуризму, який пройде тут упродовж 12-19 липня нинішнього року. На заклик зголосилися 22 небайдужих. Прибрано майбутній майданчик для наметів ЄТВТ. Окрім того, було визначено подальший план із впорядкування території, організації розміщення учасників велотижня. Велика подяка усім, хто взяв участь та долучився до її організації.

Нагадаємо, у районі від 9 березня до 9 квітня 2015 року триває місячник озеленення, прибирання та благоустрою, а 9 квітня визначено Днем довкілля.

Наш кореспондент.