Головна Коротко Про перенесення робочих днів у 2014 році

Про перенесення робочих днів у 2014 році

195
0

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України з метою створення сприятливих умов для святкування 1 січня – Нового року та 7 січня – Різдва Христового, а також раціонального використання робочого часу, на виконання розпорядження голови Львівської облдержадміністрації.

1. Рекомендувати сільським, селищним, міським головам, керівникам підприємств, установ та організацій (за винятком органів Пенсійного фонду України, Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», Державної казначейської служби України та банківських установ), перенести в порядку та на умовах, установлених законодавством, у 2014 році для працівників, яким встановлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями, робочі дні з: четверга 2 січня   – на суботу 11 січня; п’ятниці 3 січня   – на суботу 25 січня; понеділка 6 січня – на суботу 8 лютого.

2. Перенести для працівників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації робочі дні з: четверга 2 січня   – на суботу 11 січня; п’ятниці 3 січня – на суботу 25 січня; понеділка 6 січня – на суботу 8 лютого.

Т. ПЕРЕЙМА,

перший заступник голови  райдержадміністрації.