Головна Коротко Підведено підсумки передплати на районний часопис «Відродження»

Підведено підсумки передплати на районний часопис «Відродження»

286
0

Керівництво редакції вирішило відзначити колективи шкіл, підприємств, лікарень, відділень зв’язку за найкращу організацію підписки на районку. Тож днями працівники редакції із великим задоволенням вручили заслужені грошові премії переможцям.

Насамперед нас зустрів привітний колектив педагогів та технічний персонал Деревнянської ЗОШ I-III ступенів на чолі з директором Андрієм Майданом. Ми цінуємо роботу вчителів, адже вони не лише долучаються до передплати видання, а й активно дописують, щоразу надсилаючи матеріали про цікаві шкільні події.

Завітали також до завідувача поштового відділення с. Боянця Ольги Борейко, що була приємно вражена. Її робота нелегка, однак дуже відповідальна, адже саме вона несе до наших читачів свіжі новини з міста та району. Їй особлива вдячність, адже Ольга безпосередньо працює із передплатниками газети.

Грошові винагороди отримали головний лікар Рава-Руської міської лікарні Ігор Музика разом із медпрацівниками та колектив Жовківського ДЛГП ЛГП «Галсільліс», де  директор Василь Сало, які тісно співпрацюють із редакцією часопису. Особливі слова вдячності – забірській та синьковицькій громадам на чолі із сільським головою Зіновієм Сеньком, де кількість читачів щорічно – на високому рівні, а також головному лікарю Жовківської ЦРЛ Ігорю Шевціву, керівнику відділу освіти Михайлу Ковалю та директору ДП «Жовківський лісгосп» Степану Сохнацькому та їхнім підлеглим.

Ще раз дякуємо усім!

Зоряна Микитюк.