Головна Коротко Рава-Руська отримала нового секретаря мерії — учасника АТО

Рава-Руська отримала нового секретаря мерії — учасника АТО

199
0

На позачерговій сесії Рава-Руської міської ради депутати більшістю голосів обрали новим секретарем міської ради свободівця Миколу Зінька, який, відповідно до закону, буде виконувати й обов’язки міського голови. Також міські обранці остаточно «попрощалися» з одіозним екс-мером Іриною Верещук.

Нагадаємо, що 17 лютого вже колишній міський голова Ірина Верещук вирішила скласти свої повноваження, і в такий важкий час залишила громаду міста напризволяще. Після подання у відставку Ірина Верещук через усі можливі ЗМІ поширювала неправдиву інформацію, заявляючи, що, мовляв, громада міста та депутати її не відпускають, а депутати-свободівці не хочуть брати на себе відповідальності за ситуацію в Раві-Руській. Варто зазначити, що 17 лютого на міській сесії питання про відставку міської голови на голосування взагалі не ставили, адже пані Верещук лише зачитала свою заяву.

Тож, 24 лютого депутати вирішили спростувати слова колишньої очільниці міста і не тільки одностайно підтримали заяву про її звільнення, але й обрали нового секретаря.

До речі, підтримати рішення про відставку Ірини Верещук прийшли й представники громади міста, які принесли з собою транспаранти з оцінкою діяльності екс-мера. Як з’ясувалося, містяни цілком вмотивовано підтримали відставку І. Верещук, адже вони пам’ятають її діяння: махінації з землею, розподіл ділянки в центрі міста між своїми «однодумцями», постійну відсутність на робочому місці. На прощання Верещук ще раз «відзначилася», залишивши по собі голі стіни. Особливо шокувало депутатів те, що зі стін кабінету міського голови зникли детальна карта міста та годинник, подарований громаді польськими партнерами. Забрала навіть вазони з квітами…

Проте першочерговим питанням сесії стало обрання нового секретаря, адже попередній секретар Степан Борис також написав заяву про звільнення з посади, і майже дев’ятитисячне місто залишилося без очільника. Фракція Всеукраїнського об’єднання «Свобода» запропонувала депутатам кандидатуру свого керівника Миколи Зінька, який у складі батальйону особливого призначення «Січ» на цей момент перебуває в зоні АТО (на світлині крайній зліва). Депутати підтримали пропозицію свободівців і таємним голосуванням обрали Миколу новим секретарем міської ради. Після повернення з зони проведення АТО, Микола Зінько приступить до виконання обов’язків.

Довідка: Микола Зінько народився 24 жовтня 1987 року в м. Раві-Руській. Закінчив Львівський національний університет ім. Івана Франка за спеціальністю «Міжнародні відносини». 2010 року обраний депутатом Рава-Руської міської ради, активний учасник Революції Гідності, волонтер. У червні 2014 року добровольцем вступив до батальйону особливого призначення «Січ».

Віталія ТЕРЛЕЦЬКА.