Головна Коротко Швейцарія допоможе побудувати народний дім в Зіболках на Жовківщині

Швейцарія допоможе побудувати народний дім в Зіболках на Жовківщині

296
0

Громадська організація «Новий обрій» підписала та реалізовує проект «Створення Народного дому у с. Зіболки» спільно із Міжнародною організацією з міграції та за фінансової підтримки  Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва (ШАРС). 

Так склалось, що на даний час в Зіболках немає Народного дому. В центрі села за спонсорські кошти збудовано критий відпочинковий майданчик. У цьому приміщенні відбулося грандіозне святкування 20-ї річниці Незалежності України, і саме позитивні емоції свята стали поштовхом до ідеї створення Народного дому.

Наша ідея завдяки підтримці координатора Західноукраїнського ресурсного центру Зоряни Стоцької стала проектом «Створення Народного дому у с.Зіболки». В рамках проекту на базі майданчика буде відкрито сезонний Народний дім. На даний час за кошти проекту придбано мультимедійне устаткування, спортивний інвентар та огорожу футбольного поля. Вже тривають заняття в тенісному гуртку, з потеплінням буде облаштовано майданчик для міні-футболу. Триває відбір кандидатур на посаду завідувача та спортивних тренерів. Зіболківська сільська рада зобов’язалась забезпечити приміщення електроенергією.

Відсутність фінансових ресурсів у місцевому бюджеті на модернізацію закладів соціально-культурного призначення зумовлює до необхідності пошуку додаткових джерел фінансування.  Громадська організація бере участь у нових конкурсах і проектах, щоб довести задум до завершення, і в Зіболках Народний дім працював цілорічно.

Оксана СВІТНИК