Головна Коротко Служба розшуку Національного Комітету Товариства Червоного Хреста України повідомляє

Служба розшуку Національного Комітету Товариства Червоного Хреста України повідомляє

300
0

Згідно з Указом Президента України № 548/92 від 28.10.1992 р. Товариству Червоного Хреста України надані повноваження представляти інтереси держави в Міжнародному русі Червоного Хреста та Червоного Півмісяця, стосовно жертв збройних конфліктів та вирішення гуманітарних проблем.

Для вирішення цих завдань в Україні в Товаристві Червоного Хреста України у червні 1992 року створено Службу розшуку, єдину службу в державі, яка безкоштовно, згідно з міжнародними правилами, здійснює практичні заходи з питань з’ясування долі членів роз’єднаних сімей, що постраждали внаслідок збройних конфліктів, стихійного лиха та інших надзвичайних ситуацій.

На підставі керівних та нормативних документів Національного комітету Товариства Червоного Хреста (НК ТЧХ) України в обласній організації Товариства Червоного Хреста призначена особа, відповідальна за напрямок роботи з розшуку на території області.

Через ЗМІ, сайт Червоного Хреста, голів районних та міських організацій ТЧХ України постійно інформується населення області про місце знаходження Медико-соціального центру та телефони, за якими можна отримати інформацію і консультації з питань напрямків діяльності Служби розшуку НК ТЧХ України.

Адреса, телефон та дні прийому Служби розшуку Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста: м. Львів, вул. Б. Лепкого, 5/2, тел. 255-08-78.

Телефонувати можна протягом дня з 9.00. до 17.00 год., крім обідньої перерви: 13.00 — 14.00 год.

Дні прийому громадян з питань розшуку: вівторок — з 9.00 до 13.00 год., четвер — з 14.00 до 17.00 год., крім суботи та неділі.

Районне Товариство Червоного Хреста.