Головна Коротко У Сулимові на Жовківщині відкрито нове поштове відділення

У Сулимові на Жовківщині відкрито нове поштове відділення

1344
0

Для багатьох пошта на селі — останній острівок цивілізації, і якщо вона є — село живе. «Укрпошта» доставляє пенсії тим, хто за станом здоров’я не може прийти в поштове чи банківське відділення або живе в сільській місцевості, де нема банкомата, але є пошта. За таких невтішних реалій керівництво «Укрпошти» щоразу гучно заявляє, що працювати в селах економічно невигідно.

Однак завдяки небайдужим людям ситуація у селі Сулимові Надичівської сільської ради змінилася, там з’явилося повноцінне поштове відділення. Відтепер майже 1600 мешканців, серед яких 173 пенсіонери сіл Звертова, Віднева та Сулимова, обслуговуватиме начальник ВПЗ та одна листоноша.

Відвідати нове відділення вперше зібралося багато місцевих мешканців, а відкриттю його сприяло не лише керівництво Укрпошти, а й сільський голова Ольга Драган, яка усіма зусиллями розвиває інфраструктуру населених пунктів та дбає про добробут селян.

У приміщенні пошти вдалося провести низку внутрішніх робіт. Завдяки продуктивній роботі створені гарні умови праці для працівників пошти та комфортні умови обслуговування користувачів поштових послуг. 

Наш кореспондент

На світлині: господиня новоствореного поштового відділення Марія Щупак.