Головна Коротко Жовків’яни взяли участь на міжнародній конференції

Жовків’яни взяли участь на міжнародній конференції

259
0

На запрошення обербур-гомістра міста Деліч, яке є партнером нашого міста у питаннях енергоефективності, делегація з Жовкви відвідала німецьке місто з метою участі у науковій конференції «Ресурсний менеджмент і енергоефективність».

Жовківська делегація складалася з п’яти осіб, а саме міського голови Петра Вихопня, директора комунального підприємства «Жовкватеплоенерго» Романа Курната, директора комунального підприємства «Туристичний інформаційний центр» Любомира Кравця, заступника директора Державного архітектурного заповідника у місті Жовкві Михайла Кубая та енергоменеджера Жовківської міської ради Олени Клак.

Делегація міста Жовкви взяла активну участь у конференції. Міський голова Петро Вихопень у своїй доповіді розказав про особливості міста Жовкви та про політику міста у сфері енергоефективності. Учасники конференції виявили високу зацікавленість до нашого міста. Деякі німецькі та швейцарські організації запропонували свою підтримку. В подальшому міська влада вестиме діалог щодо можливих напрямків співпраці.