Головна Свято Щирість материнської любові

Щирість материнської любові

469
0

Ніжний травень із біло-рожевим яблуневим цвітом несе на землю одне з найпрекрасніших свят — День Матері. Мати – всьому початок. Мати – берегиня роду, домашнього вогнища, перший приятель, помічник, вчитель. Повсякчас у життєвих турботах, не покладаючи рук, трудяться наші матусі. І не помічаємо їхньої роботи, не кажучи, про якусь нагороду.

З нагоди свята бібліотекар Ольга Матерна влаштувала у Народному домі с. Зубейок урочистий захід для матерів.

Вітальними словами і пишним короваєм розпочали свято Назар Гарасим  та Іванна Павлик. Ніжні, щирі слова говорили дітки своїм матерям, подарували веселу сторінку свята.  У пісні висловили свою любов до матері дует хлопчиків Михайлик  Маркович  та Сергійко Сало.

Щирість материнської любові викликав вірш „Мати”, що виконували завідувач Народного дому Марія Ярмола та бібліотекар Ольга Матерна. Вони наголосили, що не від років старіє мама, а старіє вона від розлук.  Разом з Мирославою Маркович подарували кілька гарних пісень „Мамина коса”, „Мамо моя, голубко сива” та ін…

Усі учасники гарно виступали, але особливо хочу подякувати за хороші слова Назару Гарасиму, Роману Павлику, Михайлу Салу, Іванні та Андріяні Павлик, Анні Опенченко, Юліані  Березницькій, Діані Копоть, Тетяні Возні, Сергію Салу, Анні Пасці, Михайлу Марковичу,  Владиславу Смолинцю та найменшим учасникам свята – Діанці Вантух  та Олічці Віхоть.

Наприкінці свята дітки своїм матусям подарували букети весняних квітів. А батьки організували для діточок за це солодкий стіл.

Марія Думич,

вчитель початкових класів.