Головна Коротко Жовківська центральна районна лікарня отримала реанімобіль для транспортування важкохворих

Жовківська центральна районна лікарня отримала реанімобіль для транспортування важкохворих

564
0

Доброї слави зажило  у  районі меценацтво: чи то підтримка наших вояків у зоні АТО, чи тут, на місці. Днями гарний подарунок отримала  Жовківська центральна районна лікарня – реанімобіль для транспортування важкохворих.

Як зазначив заступник головного лікаря з лікувальної роботи Віктор Чикалюк, приватний підприємець з м. Дублян, що має свій автосервіс з ремонту автомобілів, зробив добру послугу усім мешканцям Жовківського району. Враховуючи те, що більшість нашої техніки пішло на потреби АТО (вантажна, медико-санітарна — всього 10 автомобілів), обслуговувати потреби населення вкрай важко. 

Олег Ожибко дуже багато допомагав під час Революції Гідності. Неодноразово доставляв і продукти, і спорядження, і надавав послуги транспортом. І сьогодні не стоїть осторонь допомоги АТО. Це — людина-патріот,  за свою діяльність йому нічого непотрібно.

«Кожен має робити те, що може, і тоді буде все добре. Колись говорили: щоб подолати кризу — необхідно багато працювати. Кожен повинен вирішити: а що він може зробити для своєї держави? Від себе: хочу зробити по максимуму», — наголосив пан Олег.

Зоряна ГУМНИЦЬКА.