Головна Коротко Знову про проблеми з сміттям

Знову про проблеми з сміттям

190
0

У редакцію газети «Відродження» завітав мешканець Жовкви, активний дописувач Ярослав Демелько.  Поважний чоловік стурбований проблемою сміття у районному центрі, яку всі бачимо, але у більшості заплющуємо очі.

— У черговий раз прошу долучитись до вирішення нагальної проблеми з вивезення твердих побутових відходів. Місцева влада, укладаючи угоду з ТзОВ «Аве-Львів», очевидно вважала, що частково або повністю вирішить дане питання… Проте це ще далеко не так.

Проблема в тому, що  «Аве-Львів» складує і вивозить побутові відходи, а непотріб іншої категорії залишає на майданчиках — це бур’яни з присадибних ділянок, залишки побитого шиферу, прогнилі дошки та й багато іншого. Несві   домі мешканці Жовкви і деяких сіл викидають господарський непотріб, з яким  можна ще якось дати раду і в обійсті. Накопичення даних побутових відходів у місті зовсім не контролюється, а це суттєво псує благоустрій.

Для прикладу наведу майданчик на вулиці І. Підкови (на світлині), де нині значно нагромаджено усілякого господарського непотребу. Таке сміття, я вважаю, не є побутовим, тому його повинні вивозити за окрему плату. Та й, зрештою, за порядком у місті, впевнений, треба комусь слідкувати й притягати винних до відповідальності.