Головна Освіта Подорож — ось що приносить нам радість!

Подорож — ось що приносить нам радість!

265
0

1 червня, у День захисту дітей, учні Кам’яногірської ЗОШ І-ІІ ст. відвідали Кам’янець-Подільський замок і Хотинську фортецю. Школярі з Розточчя  побачили багато цікавих  історичних місць, побували на річці Дністер  і з задоволенням фотографувались на фоні краєвидів Поділля. Учні 7 та 8 класів разом зі своїми вчителями  Л. М. Нижник та Н. М. Камуть чудово і корисно, з пізнавальною метою, провели свій святковий день,  здійснивши незабутню екскурсію  історичними пам’ятками  України.

На сьогодні в Кам’янці збереглися замки і фортеці,  серед яких захоплюють башти Стефана Баторія та Вітряні ворота, собор св. Петра і Павла, а також  декілька  витворів історичної архітектури, розташова-них в центрі міста. Місцеві ринки наочно демонструють суміш української, польської  та  вірменської  культур. Цікавим фактом для школярів  виявився той, що у  2007 році замок у Кам’янці-Подільському був визнаний одним зі семи чудес  України. Демонструючи дванадцять великих веж, міцно укріплені стіни, міст через річку в Старе місто і багатство фантастичних  видів і реліквій, цей замок є визначною пам’яткою краю для туристів і мандрівників. Не пройшла повз увагу екскурсантів  Хотинська фортеця, яка розташована на іншому березі Дністра, що  увійшла в історію завдяки перемозі українських козаків над Османською імперією.

Діти та вчителі, батьківський колектив висловлюють щиру вдячність Юрію Романовичу Семочку за великий і комфортний автобус, в якому було приємно подорожувати. Це справжній  подарунок у  День захисту дітей, який залишив багато яскравих вражень .

Марія МЕДВІЦЬКА.