Головна Звернення Друзі – читачі!

Друзі – читачі!

416
0

У ці теплі літні дні знову звертаємось до Вас із проханням засвідчити готовність підтримати газету, поновивши або продовживши передплату на наступне півріччя.

У час, коли здорожчали послуги друкування і розповсюдження, зросли комунальні та інші витрати, Ваша допомога необхідна, як ніколи. Бо, на відміну від комерційних видань, які можуть виживати за рахунок реклами, газетам на кшталт «Відродження», на жаль, прибутковість не «світить».

Тож розраховуємо на розуміння та сприяння, дуже сподіваємось, що знайдете час і можливість, аби до 25 червня (саме до тих пір триває передплата) завітати на поштові відділення або звернутися до листонош. Витративши якихось 65 грн., Ви матимете можливість отримувати цікаве, поліграфічно привабливе, кольорове видання впродовж наступного півроку. Вас чекають інформаційно насичені, резонансні, аналітичні та критичні публікації, репортажі наших журналістів з усіх куточків Жовківщини.

Разом із тим ми готові вислухати Ваші зауваження, пропозиції, скарги. Докладемо всіх зусиль, аби задовольнити найвибагливіші смаки наших читачів. Пишіть, заходьте, телефонуйте.

 

Ярослав ГЛУТКОВСЬКИЙ.