Головна Освіта І святкування Дня містечка, і звучання патріотичних пісень…

І святкування Дня містечка, і звучання патріотичних пісень…

257
0

Рідний край. Золота чарівна сторона. Скільки ніжних ласкавих слів придумали люди, щоб висловити свою гарячу любов до краю, де народилися і живуть.

З давніх-давен линули по світу слова про Україну, про її щирий і працьовитий народ… Чи не найвеличнішим і найпатріотичнішим днем для мешканців Куликова та його околиць стало цьогорічне святкове дійство, приурочене VI Фестивалю патріотичної пісні “Слава Героям!”, 80-й річниці від дня народження видатного українського діяча, лідера НРУ, Героя України В’ячеслава Чорновола та 618-й річниці з часу першої документальної згадки.

Тому й врочистості у сонячну недільну днину на території стадіону були цікавими, патріотично-різноманітними, велелюдними. Програма святкувань була широкорізнобарвною, і усі, хто прибув на фестини, зміг вподобати особливе і корисне. Найголовніше, що саме через пісню куликівчани вирішили достукатися до сердець своїх ближніх, через пісню вирішили показати зміст життя, яке потрібно прожити так, щоб залишити по ньому добрий слід. І розпочинати розбудовувати свою державу вже тут — у своєму селі, селищі чи місті. Адже саме з такого і розпочинається Україна.

Спершу прихильники футболу мали змогу переглянути любительський турнір, бажаючі — взяти участь у велопробігу — Жовква-Куликів, а малеча разом із батьками — веселитися, кружляти на каруселях, брати участь у різноманітних атракціонах.

І ось зі святкової сцени звучать фанфари, які сповіщають про урочисту частину свята. З вітальними словами та зиченнями добра і миру куликівчанам та неньці-Україні, згадуючи невтомного борця, ідеолога, керівника НРУ
звернулися: заступник голови крайової організації НРУ Андрій Корнат,
представник депутата Львівської обласної ради А. Думи Петро Білуха, заступники голів Жовківської РДА й Жовківської районної ради
— Юрій Дубневич і Алла Жук, керівник відділу культури і туризму Жовківської РДА Галина Фесюк і господиня фестин Лілія Бова.

Мешканці містечка та гості мали можливість оглянути виставки місцевих умільців, куштувати різноманітні смаколики. Також насолодитися різноманітними виступами народних умільців і послухати неперевершені твори у виконанні художніх колективів Жовківщини та Львівщини.

Суміш культури, сонця, гарних думок і посмішок, цитат Чорновола — підсумок фестин. Нам сьогодні вкрай потрібен саме такий лідер. Такої енергії, такого розвою
думки, яка сягає просто найвищих висот цивілізації, але ще думки, яка обтяжена Україною. І любові, такої великої любові, яка могла панувати тільки у серці людини — Людини з великої літери.

Зоряна ГУМНИЦЬКА.