Головна Звернення Львівський автомобільно-дорожній коледж гостинно запрошує

Львівський автомобільно-дорожній коледж гостинно запрошує

819
0

Коледж проводить підготовку фахівців за денною та заочною формами навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, а саме:

— «Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин та обладнання» (галузі діяльності: технічне обслуговування машин спеціального призначення, ремонт тракторів і сільськогосподарських машин; технічне обслуговування та ремонт автомобілів).

— «Будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг і аеродромів» (галузі діяльності: будівництво автомагістралей, доріг, злітно-посадкових смуг).

— «Обслуговування та ремонт авто-мобілів і двигунів» (галузі діяльності: обслуговування, комп’ютерна діагностика та ремонт двигунів, трансмісії, ходової частини, механізмів керування, електричного та електронного обладнання, систем керування автомобілем).

— «Організація та регулювання дорожнього руху» (галузі діяльності: транспортна логістика, пасажирські та вантажні перевезення, міський транспорт, транспортна інфраструктура).

Приватне підприємство «Рома» співпрацює з Львівським автомобільно-дорожнім коледжем і пропонує перспективу працевлаштування випускників.