Головна Листи Подяка за милосердя, яке дало надію 12-річній дівчинці

Подяка за милосердя, яке дало надію 12-річній дівчинці

404
0

Кажуть, виявлене добро повертається сторицею. Ми хочемо подякувати за милосердя, яке дало надію 12-річній дівчинці.

Страшну хворобу — рак крові — виявили в Олесі Лапкевич із Добросина влітку. Дитина, батьки, родина зіткнулися зі страшним випробуванням. Потрібна була не лише сила духу, а й величезні кошти. На цей момент Олеся вже пройшла 4 курси хіміотерапії,  далі – операція з пересадки кісткового мозку.

Матеріально допомогли родичі, сусіди, однокласники, співробітники, друзі сім’ї. Але потрібні чималі кошти, тому залучили волонтерів, які їздили селами району і збирали гроші. Велику подяку висловлюємо жителям міст Жовкви та Рави-Руська, смт. Куликова, Магерова, сіл Добросина, Кунина, Хитрейок, Городжева, Пилів, Волі Висоцької, Волиці, Гійча, Нової-Кам’янки, Кам’янки-Липника, Туринки, Бишкова,  Потелича, Глинська, Замочка, Любелі, Монастирка, Забір’я, Лаврикова, Річок, В’язови, Старого Села, Синьковичів, Думичів, Равського, Підгороднього, Надичів, Гребінців, які відгукнулися на біду батьків.

Дякуємо Андрію Петровичу Місечку, який не лише довозив людей до сіл, а й просив допомоги у місцевих священиків (оголошення після богослужінь).

До збору коштів долучилися й колективи шкіл. Щиро дякуємо учням і батькам навчальних закладів сіл Добросина, Волиці, Сопошина, Великих Грибовичів,  Мокротина, Деревні, Туринки, Нової Скваряви, Гійча, Любелі, Замку, Лаврикова, Синьковичів, міст Жовкви, Рави-Руської. Не оминаємо й колектив редакції газети «Відродження», який неодноразово друкував прохання про збір коштів для дитини. Величезне спасибі їм за це.

Ми  висловлюємо щиру подяку усім, хто допоміг нашій Олесі, зокрема волонтерам, які жертвували своїм часом. Молимося за неї й сподіваємося, що донечка одужає і незабаром повернеться на навчання в рідну школу, де на неї з нетерпінням чекають друзі, однокласники, вчителі.

Батьки Олесі Лапкевич та педколектив Добросинської ЗОШ.