Головна Листи Душевну пісню вам даруємо

Душевну пісню вам даруємо

321
0

Що головне для творчої людини, яка  виступає на сцені? Це глядач.  У Народному домі села Бірки він завжди є. Люди із задоволенням ідуть до цієї будівлі. Невеличкий глядацький зал завжди заповнений. Бо де, як не тут, можна зустрітись, погомоніти,  а головне — послухати чудовий спів, жарти.

Другого  жовтня у Народний дім с. Бірки  приїхали сусіди  з концертом:  учасники художньої самодіяльності Народного дому с. Лаврикова, фольклорний колектив «Вишиванка» та драматичний гурток (керівник Марія Думич).
Виступ розпочав фольклорний колектив. І полинула задушевна українська пісня «За широким, за Дунаєм», потім звучало багато жартівливих творів. Драматичним гуртком  НД с. Лаврикова була інсценізована сценка «Як бізнесмен приїхав у село», також  був показаний уривок із  вистави  Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я», що неабияк потішило глядачів.

Запросили на  концерт і отця Богдана Жука. Він та завідувач Народного дому с. Бірки Надія Сліпець дякували гостям за змістовний концерт. Люди підходили до аматорів сцени після концерту, щоб поспілкуватись, дякували за свято.
Відтак усі разом відспівали Молебень біля фігури Матінки Божої. Бо не хлібом єдиним сита людина. Це було свято для душі.

Наталія  ПАРАМОНОВА,
методист районного
Народного дому.