Головна Освіта На Львівщині відбулись туристичні змагання

На Львівщині відбулись туристичні змагання

261
0

Щороку, 27 вересня, наша держава Україна святкує міжнародне свято – Всесвітній день туризму. Свято це так чи інакше стосується кожного з нас. День туризму відзначається з особливим захопленням, проходять урочисті фестивалі і заходи, метою яких є залучити молодь до активного відпочинку та здорового способу життя.

Hа базі відпочинку “Бровар” відбулись туристичні змагання серед школярів Крехівської ЗОШ І-ІІ ст. Учні 5-9 класів мали змогу випробувати себе і свої сили у різних конкурсах. Перед початком змагань до учасників звернулися організатори свята – вчитель географії Ірина Червінка, вчитель фізичної культури  Ірина Закринична  та педагог-організатор Володимир Бородайко
Змагання проводились за такою програмою: туристична емблема; девіз команди; туристична пісня; естафета; краєзнавча вікторина; закриття свята та нагородження переможців.

Під час походу учні пекли картоплю у казанку та варили юшку з риби.
Загалом захід виявився не лише корисним і пізнавальним, але і доволі дружелюбним, оскільки діти під час змагань допомагали одні одним долати перешкоди. Тож можна з впевненістю сказати, що перемогу здобули абсолютно всі команди. Змагання сподобались, а головне – заряду енергії та бадьорості дітям вистачить надовго.

Ірина  ЧЕРВІНКА,
Ірина ЗАКРИНИЧНА.