Головна Освіта Люблю тебе безмежно, Україно

Люблю тебе безмежно, Україно

300
0

У Туринківській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулися загальношкільні батьківські збори та святковий концерт, приурочений Дню захисника України. На загальношкільних зборах директор школи Марія Висоцька розповіла батькам  про основні завдання  школи на 2016 – 2017 н. р. Йшлося, зокрема, про: нормативно-правові документи МОН України;  ЗНО у 2016 – 2017 н. р. ; харчування учнів. Також батьки отримали поради практичного психолога Оксани Чернюх щодо покращення навчання своїх дітей.
Активну участь у підготовці святкового концерту до Дня захисника України взяли учні 10-го класу під керівництвом класного керівника Галини Шиян. До концертної програми були залучені кращі художні номери учнів школи. Значну допомогу у проведенні концерту надав директор Народного дому села Роман Висоцький.

Люблю тебе безмежно, Україно!
Рве душу, ранить серце ця любов.
Ясна веселко, зболена руїно,
Кипить у жилах українська кров!  — такими словами розпочала концерт десятикласниця Вікторія Луцик.  Ведучі свята Юлія Витрикуш та Андрій Великий наголосили, що цей виступ приурочений триєдиному святу, яке ми відзначаємо 14 жовтня: Покрові Пресвятої Богородиці, покровительці українського козацтва, Дню створенню УПА та Дню захисника України. Цей день – це свято для всіх, хто воював та воює  і нині за незалежність своєї країни. Бо не встигли загоїтися рани минулої війни, як на сході України прогриміли нові постріли і вибухи гранат, де гинуть найкращі сини України.

Серед запрошених гостей були учасники АТО, які проживають у с.Туринці. Для всіх присутніх звучали пісні «Квітуча Україна» — у  виконанні дівчат 6-го класу Анастасії Батючок, Мар’яни Витрикуш, Ярини, Уляни та Зоряни Великих, Ірини Полоцької; «Благослови», «Небо чорним стає», «Мальви», «Пісня про Кобзар» — у виконанні Тетяни Васечко, Юлії Роговської, Марії Крук, Іванни Лиско, Вікторії Луцик, Роксолани Баєр, Орисі Орищин (учениць 10-го  класу). Також  «Танець з рушниками» та танець «Аркан» виконали семикласники Андрій Великий, Мар’ян Баєр, та Назар Білик (худ. керівник Ольга Комісарчук). Грою на скрипці порадували глядачів Роксолана Купецька та Орися Бірбан, уміння гри на синтезаторі демонстрував Юрій Бірбан (учні 5-го класу).

На завершення концерту прозвучали пісні «Українці», «В нашому серці», «Заспіваймо пісню за Україну» у виконанні учасниці та переможниці районних вокальних конкурсів та фестивалів Богдани Гутої.
До молоді звернулися учасники АТО — вчитель фізичної культури Туринківської ЗОШ І-ІІІ ст. капітан Ігор Вега та підполковник  Збройних Сил України, випускник школи Мар’ян Волощук із побажаннями швидкого завершення бойових дій та віри у краще майбутнє нашої країни.

Ярина КУПЕЦЬКА,
заступник директора
з виховної роботи
Туринківської ЗОШ.