Головна Листи На Львівщину доставили першу партію позашляховиків, призначених для системи медицини катастроф (фото)

На Львівщину доставили першу партію позашляховиків, призначених для системи медицини катастроф (фото)

325
0

Напередодні, 27 жовтня, до Львова прибули 9 із 30 нових автомобілів для служби Медицини катастроф Екстреної медичної допомоги України. Загалом Україна отримає 100 унікальних позашляховиків, які слугуватимуть медикам.

Автомобілі Toyota Land Cruiser J78 придбали завдяки швейцарській благодійній асоціації «Free Ukraine» та міжнародним партнерам за підтримки Міністерства охорони здоров’я України.

«Асоціація Free Ukraine з 2014  року підтримує медичну сферу нашої держави. Щоб українці мали змогу отримати фахову допомогу на територіях зі зруйнованою інфраструктурою, ми передаємо перші 30 автівок для медиків. Далі будуть ще. Таким чином служба Медицини Катастроф України отримає 100 автівок, – наголосила представниця Free Ukraine Ганна Лисенко.

Питання логістики та юридичного супроводу територією України забезпечили Львівська обласна державна адміністрація та Львівський Обласний Центр Екстреної Медичної Допомоги та Медицини Катастроф.

«Україна сьогодні в центрі уваги всього цивілізованого світу. Завзяття та сміливість наших захисників, рятувальників, а також медиків приємно вражають та викликають пошану в представників європейського суспільства. Кожен на своєму фронті щоденно виборює спільну для всієї країни перемогу. Тож ми дякуємо усім партнерам за внесок у боротьбу проти ворога. Щиро віримо, що сучасні автомобілі слугуватимуть нашим медикам надійними засобами для порятунку десятків, сотень та тисячі життів», – зазначив заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.

Загалом до кінця року в межах гуманітарної ініціативи з розбудови національної системи медицини катастроф Міністерству охорони здоров’я України передадуть 100 нових евакуаційних і швидких автомобілів.

Нові евакуаційні автомобілі — унікальні повнопривідні позашляховики Toyota Land Cruiser J78, створені для роботи у складних умовах на територіях зі зруйнованою інфраструктурою. Вони прості в технічному обслуговувані, мають великий паливний бак, через що не потребують дозаправки у межах 1000 кілометрів, мають дизельні двигуни.

Довідково: 

Проєкт започаткувала і координувала швейцарська благодійна асоціація «Free Ukraine» («Вільна Україна») в межах своєї гуманітарної ініціативи з розбудови національної служби медицини катастроф.

Проєкт загалом профінансували Free Ukraine у партнерстві із міжнародними організаціями: World Health Organization (WHO), Embassy of Ukraine to the UK, AstraZeneca, Foreign, Commonwealth & Development Office, Free Ukraine, British-Ukrainian Aid, Aide Médicale & Caritative France-Ukrainе, Yellowblue Force Foundation, Canada-Ukraine Foundation за підтримки Міністерства охорони здоров’я України.