Головна Листи На Жовківщині стартував соціальний проєкт із доставки до мешканців населених пунктів району...

На Жовківщині стартував соціальний проєкт із доставки до мешканців населених пунктів району хліба за соціальною ціною

1132
0

Прийшли на допомогу

Із шостого квітня посилилися карантинні заходи в Україні, зокрема на Жовківщині, і правила  нової  гри на виживання стали жорсткішими. Місцева влада закликає людей, щоб ті не виходили без крайньої необхідності з дому і вкотре наголосила, що літні люди перебувають у  групі підвищеного ризику, тому повинні бути ізольованими. Якщо ж  літні люди живуть у селі, до того ж одинокі і не мають близьких, які могли б про них потурбуватися, що їм робити?

Хліб за соціальною ціною

На Жовківщині за ініціативи Львівської обласної державної адміністрації стартував соціальний проєкт із доставки до мешканців населених пунктів району хліба за соціальною ціною.

Забезпечити людей основним продуктом харчування в цей непростий час — важлива справа. Тому під час карантину завдяки сприянню небайдужих людей, зокрема компанії «Галицька здоба» та її менеджеру Роману Шимківу, вдалося організувати доставку до віддалених сіл свіжоспеченого хліба різних сортів та солодкої здоби. Уся ця хлібобулочна продукція упакована, й вартість кожного окремого виробу (хліба пшеничного, житньо-пшеничного, формового та булки здобної «Сонечко») — лише 10 грн. До речі, селяни мають нагоду придбати за зниженими цінами і печиво в упакуванні по 1,5 кг і круасани тощо.

Стартував соціальний проект із села Крехова. На таку пропозицію пристали й інші місцеві ради Жовківщини, зокрема Староскварявська, Мокротинська, сільради Равської зони. Загалом понад 10 самоврядних органів на місцях долучилися до цього соцпроєкту. Варто сказати, автомобіль зі свіжою випічкою заїджає у села через день, аби усіх забезпечити найнеобхіднішим. Добру справу оцінили вже селяни у своїх населених пунктах, й у соцмережах залишають позитивні відгуки, зауважуючи, що випічка надзвичайно смачна та свіжа.