Головна Листи На Жовківщині активісти через відсутність змін на місцях хочуть створити люстраційних комітет

На Жовківщині активісти через відсутність змін на місцях хочуть створити люстраційних комітет

200
0

Дорогі жовківчани, звертаюся до вас у зв’язку із важкою ситуацією в Україні. Український народ вийшов на Майдани України проти узурпації влади Януковичем і його режимом. Революція Гідності ще не закінчена, і ми мусимо продовжити розпочате, щоб знову не повторити помилку 2004 року. Нинішній шлях нашої держави скроплений кровю Небесної сотні та військових, які гинуть на Сході України.

Звертаюся до всіх патріотів, майданівців, афганців, членів самооборонивсіх людей доброї волі, які хочуть навести порядок у нашій країні. Як учасник подій на майданах у Києві, Львові, Жовкві не можу більше дивитися на те, що у районі нічого для цього не робиться, правди добитися неможливо. Ті, які працювали при режимі Януковича, далі обіймають посади. Тому пропоную усім жителям району створити люстраційний народний комітет для боротьби з корупцією у виконавчій владі, правоохоронних органах. Обрати відкритим голосуванням людейпатріотів, які будуть чесно служити громаді Жовківщини.

Не стіймо осторонь подій в Україні і, зокрема у Жовківському районі, не чекаймо, що хтось наведе лад у нашому домі. Корупція не зникне, якщо її не викорінювати. Хто готовий допомогти і підтримати створення люстраційного комітету — прошу звертатися особисто до мене за номером телефону 0679303254.

Богдан Савка.