Головна Листи Жовківські податківці вдруге підтримали військовослужбовців

Жовківські податківці вдруге підтримали військовослужбовців

167
0

Сьогодні , у неспокійний військовий час  для нашої держави , люди  щиросердечно допомагають Українській  армії, яка стоїть на захисті національної безпеки і територіальної цілісності України. Не залишились осторонь і жовківські податківці.

У зв’язку з підвищеним рівнем бойової готовності військових, на сході нашої країни працівники Державної податкової інспекції у Жовківському районі знову одностайно вирішили віддати 10 відсотків свого місячного заробітку для потреб українського війська у Луганській та Донецькій областях. На  зібрані грошові кошти начальник ДПІ у Жовківському районі Ольга Леонідівна Ліщинська разом колективом працівників  придбали бронижелет четвертого класу захисту,продукти харчування, медикаменти, засоби гігієни, солодощі та передали.комісару Жовківського РВК, підполковнику Андрію Кузьмічову разом із теплими словами підтримки наших хлопців на сході.

Ми усі прагнемо миру і спокою, вболіваємо за майбутнє України. Розуміючи ситуацію, в якій опинилась наша держава, підтримуємо Збройні Сили, які нині виконують важливу місію захисту територіальної цілісності, національної безпеки, і запрошуємо усіх небайдужих приєднуватись і допомагати військовим, адже разом ми зможемо більше…