Головна Освіта БібліоІнтернет на теренах Жовківщини

БібліоІнтернет на теренах Жовківщини

181
0

У ногу з часом

Минулого року в чотирьох бібліотеках району, а саме: Дублянській, Куликівській, Замківській та Рава-Руській відбулося відкриття БібліоІнтернету.

БібліоІнтернет створений в рамках Програми «Бібліо-міст» – спільної розробки Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів («IREX»), Агентства міжнародного розвитку (USAID) і Міністерства культури і туризму України.

БібліоІнтернет надаватиме користувачам бібліотеки вільний доступ до світових інформаційних ресурсів через комп`ютерну мережу Інтернет, організовуючи нові бібліотечні послуги з використанням Інтернету. Проект покликаний перетворити бібліотеки на сучасні громадські центри та підвищити роль бібліотек в українському суспільстві.

Посильну підтримку в підготовці до роботи БібліоІнтернету надала місцева влада та Львівська обласна універсальна наукова бібліотека, на базі якої в обласному тренінговому центрі бібліотекарі пройшли тренінги з основ роботи на ПК та Інтернету.

Героїзм у віршах

«Нас було тільки триста»…, – під такою назвою  в районній бібліотеці для дітей діяла книжкова експозиція, присвячена Дню пам`яті героїв Крут. Читачі мали змогу ознайомитися  із матеріалами того періоду історії України, коли 29 січня 1918 р. у бою з більшовиками при станції Крути загинуло 300 київських студентів.

Працівник бібліотеки Марія Токарчук ознайомила читачів з літературою і провела голосні читання по книзі «Український декламатор». Читачі, декламуючи вірші В. Яніва «Крути», Б.-І. Антонича «Крутянська пісня», О. Стефановича «Крути», О. Кобець «На Крути» тощо, намагалися усвідомити найвищий патріотичний жест відважних юнаків-студентів, які в розквіті своїх духовних і фізичних сил, віддали молодість і найдорожче, що є в кожного із нас – життя. Герой Крут був і буде тим великим прикладом, який ставитиметься завжди українському юнакові-сучаснику.

Читайте новини на нашому  web-сайті

Минулоріч Жовківська РЦБС створила свій web-сайт, завдяки якому  читачі мають можливість більш детальніше і швидше дізнатися про новинки та цікавинки.

Кожне дійство, яке відбуватиметься в стінах центральної районної та дитячої бібліотек, в тому числі в бібліотеках-філіях доноситиметься до читача оперативніше через даний сайт. Бібліотекар інтернет-технологій ЖЦРБ Н. Варунок разом з редактором А. Варунком стараються якомога цікавіше і змістовніше наповнювати інформаційними матеріалами інтернет-сторінки. На даний час створено три головні розділи, які безпосередньо зацікавлять працівників бібліотечної системи. Також подаються найголовніші новини, що стосуються життя і діяльності району, зокрема культури.

Зоряна ГУМНИЦЬКА.