Головна Освіта Діяльність регіонального ландшафтного парку «Равське Розточчя»

Діяльність регіонального ландшафтного парку «Равське Розточчя»

346
0

Унікальністю та привабливістю розточанського краю славиться регіональний ландшафтний парк «Равське Розточчя», створений у 2007 році. На площі 19103 га з метою збереження в неушкодженому стані унікальних природних ландшафтів, історико-культурних комплексів та об’єктів, водно-болотного комплексу простягся природний масив, який має значний вплив на водний режим річок — приток Західного Бугу. Про діяльність РЛП «Равське Розточчя» ми інформували на сторінках газети у №  48 від 20 листопада 2014 р.

Молоді, завзяті та креативні керівники Юрій Рудий та Андрій Старчак приділяють значну увагу просвітницькій роботі серед школярів. Так, напередодні новорічно-різдвяних свят у Дев’ятирській загальноосвітній школі I-II ступенів було проведено конкурс малюнків  про казкове Розточчя. Школярі творчо висловили свою любов до природи, мальовничих розточанських краєвидів. Організаційне сприяння у проведенні пізнавального заходу надали директор школи Оксана Широн і класний керівник Катерина Завадка.

Просвітницький конкурс малюнків «Збережи красу Розточчя» серед учнів 6-8 класів адміністрація парку «Равське Розточчя» провела й у Потелицькій загальноосвітній школі I-III ступенів. Конкурсанти продемонстрували свою старанність та завзятість, розкрили у малюнках любов до мальовничих пейзажів рідного краю.  Призери конкурсу — Вікторія Вольська — учениця 6-А класу, Світлана Задорожна — 8-А кл., Мирослава Задорожна — 8-А кл. — нагороджені призами від організаторів. Організаційну допомогу надала Уляна Рєзнікова — заступник директора з виховної роботи.

Керівництво регіонального ландшафтного парку «Равське Розточчя» висловлює щиру подяку за допомогу в підготовці та проведенні заходів директору ДП «Рава-Руське лісове господарство» Антону Косовському.

Розточчя — край, багатий на мальовничі та захоплюючі краєвиди, які з давніх-давен милували око людини. Тож саме на збереження унікальності та привабливості націлена діяльність регіонального ландшафтного парку «Равське Розточчя». Передані від предків краса і багатство природи ми повинні зберегти для майбутніх поколінь.

Уляна Лащівська.