Головна Освіта “Good Governance” – за сприяння Асоціації Ради Львівщини ще троє представників самоврядування...

“Good Governance” – за сприяння Асоціації Ради Львівщини ще троє представників самоврядування пройдуть навчання в УКУ

130
0

Представники трьох громад Львівщини, як стипендіати від Асоціації місцевих рад “Ради Львівщини” беруть участь у навчанні за програмою “Good Governance” Українського католицького університету. Навчання триватиме 3 модулі по 3 дні. У програмі курсу “Good Governance” лекції на теми основ доброго врядування, принципів регуляторної політики, практичні вправи з громадського моніторингу, вивчення особливостей проведення ефективного журналістського розслідування та цінностей суспільного договору.

За словами виконавчого директора асоціації місцевих рад “Ради Львівщини” Данила Сорокового, учасники навчального курсу отримають рекомендації щодо написання проєктів та можливостей отримання фінансування від організацій донорів, а також дізнаються про кращі європейські практики управління.

«Ми сподіваємося, що всі учасники програми, зокрема й представники Буської, Мостиської та Бродівської громад Львівщини отримають корисні знання і зможуть реалізувати їх для успішного розвитку Львівщини. Ми продовжимо співпрацю з Українським Католицьким Університетом, адже зараз в громадах дуже потрібні фахові управлінці, проєктні менеджери, здатні посилити рівень місцевого самоврядування», – зазначив Данило Сороковий.

Фахові викладачі, а це колишній Міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета, відомий історик, публіцист, професор кафедри нової і новітньої історії України Українського католицького університету Ярослав Грицак, керівник аналітично-адвокаційного центру «Львівський регуляторний хаб» Тарас Хавунка, експерт з питань антикорупційної політики, голова експертної організації StateWatch Гліб Канєвський та інші, вже розповіли слухачам про власний досвід впровадження сучасних управлінських рішень.

Під час першого модуля навчання з 14 по 16 липня йшлося про інновації в управлінні містами, способи запобігання корупції, принципи суспільного договору та етичні аспекти публічного управління. Нагадаємо, минулого року в рамках співпраці Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини» та Українського католицького університету навчання за курсом “Good Governance” пройшли представники Новороздільської, Славської та Оброшинської громад.

Критерієм відбору слухачів курсу є ідея, яку учасник планує розвинути під час курсу, а згодом втілити в громаді.