Головна Освіта На Львівщині 95% учнів навчаються в школах очно або у змішаному форматі

На Львівщині 95% учнів навчаються в школах очно або у змішаному форматі

110
0

В області 95% закладів загальної і середньої  освіти розпочали навчання в офлайн або змішаному форматі. Лише 47 закладів із 1118 навчаються віддалено.

Про це йшлося сьогодні, 6 вересня, під час засідання комісії з питань освіти, науки та інновацій Львівської обласної ради.

«Уся система освіти Львівщини готувалася до початку навчального року  в умовах війни дуже ретельно. Зараз фіксуємо високу явку учнів у школах та закладах профтехосвіти, незважаючи на те, що батьки трохи хвилювалися, 90-95% школярів приступили до очного навчання», – зазначив директор департаменту освіти і науки ОВА Олег Паска..

За його словами, також велика робота проведена в області з облаштування укриттів, упорядкування там, де вони є, там де їх не було адміністрації  укладали  угоди про використання тих, що знаходяться поруч.

Щодо внутрішньо переміщених осіб, то на Львівщині перебуває понад 72 тисячі дітей ВПО.  Близько 7 тисяч таких дітей пішли навчатися у місцеві  школи, однак більшість прийняли рішення займатися дистанційно у тих школах, де вони навчалися, зі своїми вчителями та учнями.