Головна Освіта На Жовківщині відбувся захід на правову тематику «Розумники та розумниці»

На Жовківщині відбувся захід на правову тематику «Розумники та розумниці»

259
0

Нещодавно у Лавриківській ЗОШ між учнями 9-х класів відбувся захід на правову тематику «Розумники та розумниці». Його організувала вчитель історії та правознавства Ганна Баланчук. Мета проведення турніру – піднесення правової культури учнів.

До журі із шкільного братства увійшли учасники олімпіади з правознавства, а саме Марія Гринюх, Андрій Гудзовський, Марія Дах, Богдан Лемега та голова Марія Сапіга.

Захід був проведений у вигляді правового турніру між командами «Допитливі» (9-А), до якої увійшли Христина Горбач, Роман Віхоть, Максим Говда, Богдан Гой, Вікторія Макар та капітан Віталій Стадницький і «Юні правознавці» (9-Б) у складі Марти Семочко, Анастасії Думич, Ольги Квічки, Наталі Кулеші, Світлани Сало з капітаном Софією Чир. Вели програму Максим Семочко та Анастасія Мавдрик. Упродовж конкурсу ведучі працювали зі залом на різну правову тематику.

Розпочався турнір із розминки, тесту на «шість почуттів», де команди за допомогою предметів та музики мали відгадати ключове слово «Кодекс». Цікавими були конкурси «Вікова сходинка», «Допоможи споживачеві», «Розшифруй записку». Спочатку лідерами були «Допитливі», але у конкурсі для капітанів уперед вийшли «Юні правознавці».

Приємною і гарною стала «жива» реклама. «Юні правознавці» грали на музичних інструментах: клавішні – Софія Чир, скрипка – Марта Семочко та Анастасія Думич. Поетапно журі підбивало підсумки і оголошувало результати.

Свято закінчилось, було підведено підсумки: перемогу отримала команда «Юні правознавці». На закінчення Ганна Михайлівна подякувала учасникам, присутнім, ведучим і наголосила, що отримані знання сприятимуть школярам у подальшому навчанні.

Марія Дах, учениця 10-А класу.