Головна Освіта Один з найстаріших шкільних навчальних закладів області

Один з найстаріших шкільних навчальних закладів області

300
0

Жовківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів засновано у 1897 році для забезпечення якісних освітніх потреб дітей городян м. Жовкви. Із тих пір тут вчать сходинка за сходинкою підніматись до нових знань, гідно долати виклики часу, розвивають у вихованців найкращі людські якості. Наша школа — це талановитий колектив однодумців, який створює умови для реалізації творчих здібностей учнів та вчителів, гарантуючи високу якість  освіти.

За підсумками 2014-2015 навчального року педагогічний колектив нагороджено грамотою відділу освіти за якісну підготовку учнів та високі результати у зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови.

Наші учні здобули перше місце в районі за кількістю призерів предметних олімпіад. Уже кілька років відділ освіти преміює призерів обласного етапу олімпіад. Отримали таке заохочення: Оля Бей — II місце з біології, Орися Гнідець — III місце з біології, фізики, Анна Скіра —  III місце з фізики, Мар’яна Михалець — III місце з екології, Ольга Харко — III місце з біології. А підготували їх вчителі
Н. Ю. Гайдучок, Р. І. Дорош.

Із 36 випускників 11-их класів 27 продовжують навчання у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівня акредитації: технічного спрямування — 47 %; гуманітарного — 20 %; медичного — 26 %; за кордоном — 7 %.

Встановили певний рекорд наші випускники-медалісти Оля Бей, Настя Брень, Юля Маркова, Василь Пелех — усі стали студентами лікувального факультету Львівського медичного університету і навчатимуться за державні кошти.

Школа гостинно відкрила 1 вересня 2015 двері для 80 наших першокласників та усіх учнів школи. Коридори і класи наповнились дитячим гомоном і знову, як і впродовж понад століття, ми розпочали новий 2015-2016 навчальний рік. Нехай він буде багатий на творчі злети, успіхи та перемоги, а на всій країні наступлять мирні і щасливі дні.

Ігор ШЕВЧУК, директор Жовківської ЗОШ № 1.