Головна Освіта Останній дзвоник у Рава-Руського професійного ліцею

Останній дзвоник у Рава-Руського професійного ліцею

359
0

У червні, коли буяють яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий літній вітер приносить до нас довгоочікуване  свято — останній дзвоник. Для випускників — це чудова ліцейна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. Цього свята немає в жодному календарі. Воно буває лише раз у житті кожної людини, кожного з нас.

30 червня 2017 року  у святковій гостинній залі Рава-Руського професійного ліцею відбулося урочисте вручення дипломів. Влітку  цього року ліцей випустив 200 кваліфікованих робітників.

На святі були присутні гості, педагоги ліцею, рідні та близькі випускників.

Урочисте зібрання відкрив і привітав учнів з успішним завершенням навчання та отриманням дипломів кваліфікованих робітників в. о. директора ліцею Андрій Степанович Лень. Керівник із сумом зауважив, що випускники вилітають із рідного гнізда, де вони відчували радощі й перемоги, знайшли щирих і надійних друзів. Андрій Степанович побажав нових вершин та нових досягнень молодим людям, а також впевнено йти життєвою дорогою і завжди досягати поставленої мети.

Також поблагословив випускників отець Іван, промовивши молитву за мир в Україні та за молодь.

Щирі слова настанови на майбутнє пролунали від голови Жовківської районної державної адміністрації Надії Степанівни Щур, яка сердечно привітала випускників із закінченням навчання, побажала їм зайняти гідне місце в житті та успішно реалізувати себе в професійній діяльності.

Привітали випускників та склали їм сердечні побажання викладач економіки, класний керівник групи 32, Галина Михайлівна Малащук, майстер виробничого навчання Марія Василівна Карпляк, активний член батьківського комітету, мама випускниці, Любов Василівна Кріп і, звісно, першокурсники.

Зворушливі, теплі слова, сповнені глибокої поваги та вдячності, присвятили рідному ліцею, майстрам виробничого навчання, викладачам, батькам та одногрупникам і випускники.

Захоплюючий відеоряд на екранах, пісенні композиції від учнів ліцею, квіти і сяючі усмішки у залі — це все створювало атмосферу піднесення, незабутніх миттєвостей життя. Свято закінчилося, але святкові, піднесені емоції, приємні спогади про навчання залишаться у випускників назавше.

 

О. В. ДЮМЕН, викладач української мови та літератури.