Головна Освіта Великодній ярмарок у спортзалі Жовківської школи

Великодній ярмарок у спортзалі Жовківської школи

259
0

На один день, напередодні Великодня, спортзал Жовківської загальноосвітньої школи № 1 перетворився на великодній ярмарок. Тут відкрили виставку великодніх композицій. Усі вироби, створені власними руками на уроках образотворчого мистецтва. А також учні дивували шедеврами домашньої випічки, яку продавали відвідувачам.

Старшокласниці Оксана та Оля  виготовляли писанки. На майстер-клас із писанкарства охочих подивитись було чимало. Оминути дівчат, які вправлялись з писанками, не міг ніхто. Це ремесло дівчата опанували ще два роки тому, а тепер можуть навчати й інших.

— Варто брати неварене, сире яйце, бо потім воно зіпсується, потерти  оцтом, щоб краще фарба лягала і розписувати, — розповідає молода писанкарка. На кожну крашанку, залежно від її складності і кількості кольорів на яєчку, може піти від тридцяти хвилин до кількох годин.

Загалом до передвеликодньої ярмаки долучилось чимало учнів, зокрема малеча.  Готувались, кажуть, наполегливо, впродовж кількох тижнів. А от учні 8-А класу навіть приготували пісні канапки із оселедцем.

Вікторія Парух, педагог-організатор Жовківської ЗОШ № 1: «На цій виставці представленні дуже цікаві, гарні композиції, і кожна дитинка, яка оформляла свою композицію, вклала надзвичайну любов до українських традицій. Крім того, це своєрідна акція допомоги бійцям на Сході. Кошти, виручені від солодкої випічки домашніх печива і різних солодощів, а це 1000 гривень, ми віддамо саме їм».

Наш кореспондент.