Головна Освіта Розумне енергоспоживання для добробуту громади

Розумне енергоспоживання для добробуту громади

202
0

Днями представники Фонду "Східна Європа", Посольства Королівства  Швеції та Львівської обласної  ради навідалися  у  Жовкву, де  ознайомилися із перебігом реалізації проекту «Розумне енергоспоживання для добробуту громад Львівщини». У складі групи були голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, президент Фонду "Східна Європа" Віктор Лях, голова Жовківської РДА Надія Щур, голова Жовківської районної ради Роман Горбань, голова міста Жовкви Петро Вихопень, керівник будівельної фірми Юрій Ліпар та ін.

У рамках цього проекту виконано роботи з комплексної термо-модернізації будівлі дошкільного закладу № 1 м. Жовкви «Барвінок» на умовах співфінансування з обласного бюджету, міського бюджету Жовкви та Фонду "Східна Європа" на загальну суму майже 1,2 млн. гривень,  підкреслив голова Львівської облради Олександр Ганущин. Окрім того, цьогоріч на території області буде зреалізовано 684 малі проекти, третина з яких відноситься до енергозбереження.

"Праця не тільки там, де людина сіє хліб або садить дерево. Найбільш тонка, найбільш складна праця, коли людина приходить до людини, бачить у її очах, читає поміж рядків її поклик про допомогу. Ця праця є вищою мірою людського духу", — такими рядками В. Сухомлинського директор ДНЗ Надія Білан підкреслила значимість події. Саме їм, спонсорам, очільникам як області, так і районної та міської господарки, людям, які, відклавши безліч турбот та проблем, прийшли на допомогу вихованцям «Барвінку», привітним та гостинним, звучали і пісенька, і віршики від маленьких чомучок – хлопчиків і дівчаток (вихователь Любов Руханська, музичний керівник Віра Кунта).

Як неоціненний Божий дар сприймаємо ми дітей, покладаючи надії на те, що виростуть вони  здоровими,  добрими, розумними. Добрі почуття йдуть своїм корінням у дитинство, і людяність, доброта, ласка, доброзичливість народжуються в маленьких серцях тоді, коли дитина бачить і відчуває це від оточуючих. Можна впевнено сказати, що вихованці дошкільного закладу «Барвінок» у повній мірі отримали цей приклад.

Зоряна ГУМНИЦЬКА.