Головна Соціальне життя Як передати показники лічильника?

Як передати показники лічильника?

1100
0

Щомісяця станом на 1 число споживачам газу необхідно самостійно фіксувати показання свого лічильника та впродовж наступних 5-ти днів передати їх газовій компанії. Вчасно передані дані дозволять розрахувати точний обсяг спожитого газу та визначити розмір плати за нього. Тож у споживачів є 4 способи, як це зробити.

Надішліть SMS-повідомлення з показанням на номер 7104
У повідомленні вкажіть номер особового рахунку (10 цифр) ХХХХХХХХХХ пробіл ХХХХХ (до 5 цифр) показання лічильника. Після відправлення SМS-повідомлення споживач має отримати автоматичну відповідь про те, чи зараховані показання та чи правильний формат надісланого повідомлення.

Передайте через «Особистий кабінет» на сайті 104.ua
З допомогою цього веб-сайту споживачу відкривається повний доступ до даних його особового рахунку. Ок-рім показань лічильника, через «Особистий кабінет» можна оплатити за газ, дізнатися поточний баланс, ознайомитися з тарифом чи задати запитання газовій компанії. Щоб зареєструватися в «Особистому кабінеті», на сайт 104.uа необхідно зайти і подати  номер особового рахунку; останню суму платежу; ввести номер телефону та e-mail.

Зателефонуйте до Контакт-центру ПАТ «Львівгаз».
 Щодня від 8.00 до 20.00 за номерами 032-2907-104; 067-2177-104 показання приймають оператори контакт-центру. Однак, щоб не очі-кувати у телефонній черзі, споживач може самостійно передати показання з допомогою голосового меню.
Щоб скористатися голосовим меню:
— Натисніть «*» та переведіть телефон у тоновий режим;
— Натисніть цифру 2 та слухайте підказки автовідповідача;
— Введіть номер особового рахунку та показання лічильника;
— Перевірте правильність введених даних.

Надішліть e-mail на  адресу contact@lv.104.ua
У повідомленні листа споживачу необхідно вказати прізвище, ім’я, по батькові; адресу; номер особового рахунку та показання лічильника.

Якщо газова компанія не отримає вчасно фактичних показань лічильника, то обсяги спожитого палива будуть розраховані за методикою, що передбачена Кодексом газорозподільних систем. Саме на цей обсяг споживачу буде зроблено нарахування та вписано у рахунок. Коригування нарахувань відбудеться після надання споживачем фактичних обсягів спожитого газу або після контрольного зняття показань лічильника.

Від редакції. У другу неділю вересня своє свято відзначатимуть працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості – важливої складової паливно-енергетичного комплексу держави. Вітаємо працівників Жовківської районної служби Яворівського управління експлуатації газового господарства ПАТ «Львівгаз» із професійним святом. Зичимо міцного здоров’я, плідної праці для безаварійного та безперебійного газопостачання кожної оселі, злагоди і мирного неба.

Уляна ЛАЩІВСЬКА.