Головна Освіта Шість автобусів передали школам на Жовківщині

Шість автобусів передали школам на Жовківщині

423
0

Минулого четверга, перебуваючи з робочим візитом на Жовківщині, голова Львівської ОДА Максим Козицький офіційно вручив представникам навчальних закладів району ключі від нових «Школяриків».

Автобуси ­­марки «ЕТАЛОН» вдалось придбати у межах Програми розвитку освіти Львівщини за кошти державного, обласного та місцевого бюджетів на умовах співфінансування.

«Звичайно, це приємна подія. Діти давно чекають цих автобусів. І ми би всі хотіли, щоби наші діти навчалися у світлих теплих школах, щоби в кожного вона знаходилася неподалік дому і дістатися до неї було найзручніше. Ці шість красенів насправді стануть добрим стимулом для школярів, щоб здобути хорошу освіту. Адже освіта — є важливим рушієм для якнайкращого їхнього майбутнього”, — наголосив очільник області. Своєю чергою голова Жовківської РДА Роман Черніховський зазначив, що, дякуючи всім за розуміння і підтримку, «…сьогодні комфортні умови для перевезення здобувачів освіти та педагогів забезпечені належно».

Отож «Школярики» отримали Дублянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Героя України Анатолія Жаловаги, Великогрибовицька ЗОШ, Сопошинська, Лавриківська, Потелицька, Новокам’янська загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів.

Варто додати, що за результатами проведення відкритих торгів вартість «Школяриків» становить 10 млн 920 тис. гривень (вартість одного — 1 млн 820 тис.). 45 відсотків від вартості виділили з державного бюджету, 25 % — обласного і 30 % — місцевого.

Надіємось, що школярам сподобається цей подарунок, коли вони у вересні повернуться до навчання. Адже будуть добиратися на новеньких автобусах не тільки до школи, аби далі гризти граніт науки, а й мандрувати до інших місць, аби пізнати світ.

Зоряна ГУМНИЦЬКА