Головна Освіта Тепер у класах тепло

Тепер у класах тепло

259
0

Зима – це пора року, яку люблять діти. Люблять за те, що можна кататися на санчатах, ліпити сніговиків, кидатися сніжками.
Десятиліттями учні Рави-Руської ЗОШ № 1 чекали на зиму з острахом, бо вона несла у класні приміщення та коридори холод і  сирість, а з ними – хвороби, зірвані уроки та позакласні заходи.

Минав час. Змінювалися керівники у владних структурах, а діти мерзли. Разом з ними у холоді працював увесь педагогічний колектив школи.
Сьогодні усе змінилося. За літній період у двох корпусах та спортивному залі встановили централізоване опалення. У класах тепло, затишно, у коридорах – вазони (живі !!!). У душі – вдячність тим людям, які не залишилися осторонь наших проблем, і в такий непростий час зробили все, щоб не тільки чиновники могли працювати у теплих кабінетах, а й діти – навчатися в нормальних умовах.

Усі звикли, що владу критикують. Звичайно, це треба робити, коли є за що.
Ми ж хочемо владі подякувати за те, що спільними зусиллями зуміли вирішити проблему.
Учнівський, батьківський та педагогічний колективи Рава-Руської ЗОШ № 1 висловлюють подячні слова голові Львівської ОДА Олегові Михайловичу Синютці, голові Жовківської РДА Надії Степанівні Щур, начальнику відділу освіти Михайлові Стефановичу Ковалю та міському голові м. Рави-Руської Миколі Любомировичу Зіньку  за все, що вони зробили, аби у  нашій школі було тепло і затишно, як вдома.

Нехай вам вдаються усі ваші добрі починання та справи!
Нехай людська вдячність буде найвищою оцінкою вашої праці!
Дякуємо!