Головна Освіта У Лаврикові зібралися випускники місцевої школи різних років

У Лаврикові зібралися випускники місцевої школи різних років

356
0

Усі ми родом із Лавриківської школи

Традиційно у переповненому залі Народного дому села Лаврикова, (понад 500 випускників мали зустрітися, стільки, що у стінах школи вони би просто не помістилися) проводиться свято спогадів, свято молодості — зустріч випускників Лавриківської школи. На зустріч завітали випускники різних років, які закінчили школу 60, 55, 50, 45, 40, 35, 30, 25, 20, 15, 10, 5 років і випускники минулого року. За кожним цим роком — ціла, своя, неповторна історія.

У кожного доля склалася по-різному, але на один вечір шалений темп життя раптом зупинився, і всі повернулися назад у минуле — і близьке, і далеке, та незабутнє. Звуком шкільного дзвоника десь з глибини пам’яті виринали спогади, по вінця наповнені пригодами, веселощами, успіхами і невдачами.

На превеликий жаль, не змогли прийти ті, хто вирушив у дорогу, з якої немає вороття, залишивши по собі тихий смуток втрати і світлі спогади у серцях.

Теперішні учні школи подарували залу чудові пісні та сцени зі шкільного життя.

Роки летять, але школа не старіє, пам’ятає всіх своїх учнів і дякує тим, хто не стоїть осторонь шкільних проблем!

Не раз звучало серед випускників «А пам’ятаєш?..» Можливо, людська пам’ять з часом стирається, але ніколи не забуваються рідна школа, вчителі та однокласники.

До нових зустрічей!

Педагогічний колектив школи