Головна Освіта У Великих Грибовичах відкрили заклад дошкільної освіти на базі місцевої школи

У Великих Грибовичах відкрили заклад дошкільної освіти на базі місцевої школи

332
0

Новосілля для найменших

У Великих Грибовичах відкрили заклад дошкільної освіти на базі місцевої школи. Ця довгоочікувана подія стала незабутнім святом для дітвори та її батьків. Різнокольорові повітряні кульки, весела музика, схвильовані родичі, почесні гості і подарунки — все говорило про те, наскільки значимим є відкриття дитячого садка для жителів села.

Розділити радість із громадою та привітати їх з чудовою подією завітали голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка та голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур.

«Справи в державі крок за кроком рухаються у правильному напрямку. Сильна держава та сильна армія — це запорука того, що ми зможемо жити тут, відкривати садочки та ростити дітей. Наші діти заслуговують на те,
щоб навчатись та рости в гідних умовах», — зазначив під час відкриття садочку голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Щирі слова привітань прозвучали і від голови Жовківської РДА Надії Щур для дітей, їхніх батьків та колективу працівників. Керівник району побажала всім здоров’я, добра, миру, злагоди та доброї долі. У такий нелегкий для країни час є все ж таки і радісні моменти, такі як відкриття закладу дошкільної освіти для майбутнього нашої держави — для дітей. За вагомий особистий внесок у розвиток галузі освіти очільниця району вручила подяки людям, які так багато доклали зусиль, щоб нарешті це дійство відбулося: директору Великогрибовицької ЗОШ Ганні Макогін, приватним підприємцям Ігорю Сеньку та Віктору Барбадину, сільському голові с. Великих Грибовичів Ігорю Пителю.

За давньою українською традицією приміщення дитячого садочку освятив священнослужитель місцевого храму отець Михайло. Присутні побували у стінах дитсадка, де кожен міг помилуватися затишним убранством дитячих кімнат. Почесні гості поспілкувалися з малюками і поцікавилися, чи подобається їм у новому садочку. Звісно, відповідь була позитивною, адже тут  створено сучасні і комфортні умови.

Сьогодні садок відвідує 25 дітлахів. Роботи із облаштування дошкільного закладу тривали впродовж трьох років. Група на 30 місць з триразовим харчуванням працюватиме за 9-годинним графіком.

«Із травня наш садок працював за 4-годинним графіком, а від сьогодні починаємо повноцінну роботу. У планах — відкрити ще одну группу, теж на 30 дітей, оскільки зараз є група для дітей 5-6 років. Тому є попит від батьків для створення молодшої групи. Найближчі садочки, у які доводилось відвозити дітей, — у Дублянах та Львові», — розповіла завідувач садка Марія Слюсарчук.

Вартість проекту — 420 902 грн. Це кошти обласного, районного та місцевого бюджетів.

 

Наш кореспондент