Головна Освіта В Добросинській школі відбулася зустріч однокласників

В Добросинській школі відбулася зустріч однокласників

859
0

Сторінками  шкільного фотоальбому

Традиційно у лютому в Добросинській школі зустрічаються колишні однокласники. У суботу, 23 лютого, золотою симфонією прозвучала мелодія шкільного дзвоника як відгомін далекого дитинства, у яке неможливо повернутися. У цей день школа щиро вітала у своїх стінах колишніх учнів 2018, 2014, 2009, 2004, 1999,1994, 1989, 1984, 1979, 1974, 1969, 1964 років.

Залишивши стіни рідної школи, розійшлися випускники різними дорогами, але всіх єднає одне — вогник любові до близького, рідного: школи, села, нашої України. Саме вечір у рідній Добросинській школі — це мандрівка сторінками шкільного фотоальбому. Приємно згадати однокласників, вчителів, класних керівників, впізнати себе на давньому чорно-білому фото. Зустріч розпочалася із благословення отця Богдана Мурованого, який завжди старається бути разом із учнями, випускниками, сказати щирі та добрі слова. Директор школи Мирослав Федорук, який багато років очолює «шкільний корабель», розповів про те, чим живе і працює школа сьогодні. Зі словами подяки і наставництва від випускників 1984 р. звернувся до присутніх у залі о. Володимир Баран. Було про що згадати однокласникам — це участь у військово патріотичній грі «Зірниця», туристичні подорожі, культпоходи, театри, спортивні змагання. Вдячні випускники згадували своїх класних керівників, приємно було почути  виступ заступника голови районної ради Алли Жук.

Хочеться подякувати учням 11 класів, всім організаторам, хто долучився до проведення вечора.

Життя  прожити — не поле перейти. Для когось ця дорога важка і терниста, для когось — мінлива і непередбачувана, для когось — весела і щаслива. Лише шкільні роки, фотографії, на яких зафіксована мить юності, залишаються незмінними. Проходять роки… Учні прощаються зі  школою, ідуть у нове життя.

Скільки мудрих, успішних випускників має Добросинська школа! Серед них і духовні наставники, і викладачі вищих навчальних закладів,  і вчителі, і лікарі, і підприємці, і  будівельники, і військові, які  сьогодні захищають кордони України.

Перегорнуто ще одну сторінку шкільного альбому рідної школи. Сподіваюся, що він і надалі буде наповнюватися  новими  фотографіями, новими зустрічами та  спогадами.

Світлана Безпалько,

випускниця 1989 р.
заступник директора з виховної роботи Добросинської ЗОШ